• Kalendarze Kolejowe

kp18_1.jpgW 2011 roku pierwszy raz wydaliśmy kalendarze kolejowe, które prezentują piękno i wyjątkowość Kolei Podsudeckiej. W naszych kalendarzach można znaleźć unikalne zdjęcia pociągów, które zostały wykonane na Magistrali Podsudeckiej (linii kolejowej łączącej Katowice z Legnica) lub w jej sąsiedztwie. Można w nich zobaczyć fotografie wykonane w woj. śląskim, opolskim oraz dolnośląskim. Są to zdjęcia lokomotyw spalinowych SU45, SU46, ST43. Lokomotyw parowych: Ty42, Tkt48. Także fotografie prezentujące aktualne składy jakie można spotkać na podgórskich traktach Kolei Podsudeckiej.

Kalendarze Kolej Podsudecka wydawane są do dziś. Nowe wydania na kolejny rok można kupić w okresie od października do grudnia. Kalendarze wydawane są w liczbie kilkudziesięciu sztuk i mają charakter kolekcjonerski.

Kalendarze zawsze wydawane są na wysokiej jakości papierze tredowym. Mają format A3. Składają się z 13 stron (12 stron miesięcy plus okładka). Na górze kalendarza znajduje się zawieszka. Kalendarze pakowane są do trwałych kartonów i tak wysyłane do klientów. Kalendarium kalendarzy składa się z informacji o solenizantach, numerach tygodni, informacji o świętach i dniach nietypowych.

Kalendarze mogą być wspaniałym prezentem nie tylko dla wszystkich miłośników kolei. Można je kupić tylko w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą kalendarzy: https://inspiracyjnyszop.pl/kalendarze.

W październiku 2021r. do sprzedaży trafi nowe wydanie Kalendarza na rok 2022.

Istnieje możliwość dodruku kalendarza, który został już wyprzedany. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem poprzednich wydań kalendarzy, które nie są obecnie dostępne w naszym sklepie, to zapraszamy do kontaktu.