• O nas

Witamy serdecznie w Inspiracyjnym Szopie, czyli sklepie internetowym związanym z ofertą i działalnością firmy WebInspiracje. To właśnie firma WebInspiracje prowadzi strony internetowe: Raclawice.NET oraz KolejPodsudecka.pl. Na tych stronach piszemy o kalendarzach, książkach i gadżetach, a w tym sklepie możesz je kupić. Nasz sklep stworzyliśmy z myślą o tych, którzy interesują się lokalną historią i są miłośnikami kolei.LogoDoPDf(1).png

Dla wygody naszych klientów we wrześniu 2021 roku uruchomiliśmy nowy sklep on-line. Przede wszystkim na życzenie klientów zintegrowaliśmy go z wygodnymi płatnościami internetowymi. Inspiracyjny Szop tworzą kreatywni ludzie, zaangażowani w pracę.

W Internecie sprzedajemy z sukcesem od 2011 roku. Daliśmy się poznać jako uczciwy i sprawdzony partner. Co najważniejsze sprzedajemy produkty, które sami chcielibyśmy mieć w domu! To kolekcjonerskie kalendarze i ciekawe książki. Te produkty, to efekt naszej pracy i pasji. Zajmujemy się tym, co kochamy. Poszerzamy asortyment i dodajemy kolejne ciekawe produkty do naszego sklepu.

Inspiracyjny Szop to:

  1. Możliwość zakupu kolekcjonerskich produktów, których nie można znaleźć w żadnym stacjonarnym sklepie.
  2. Bezpieczne i wygodne płatności on-line
  3. Szybka realizacja zamówienia
  4. Gwarancja szybkiej dostawy
  5. Natychmiastowy dostęp do plików cyfrowych (eBooków). Otrzymasz je od razu po opłaceniu zamówienia.

Dzielimy się z Wami tym, co kochamy. Naszą pasją do historii, naszą pasją do kolei. Prawdopodobnie odpoczniemy dopiero na emeryturze, a do tego jeszcze daleko. Jeszcze długo będziemy dokładali wszelkich starań, abyście otwierając nasze paczki cieszyli się tak samo, jak my wtedy, kiedy je dla Was pakujemy i wysyłamy.